Покрівельні матеріали
з доставкою по Україні

Отримайте сьогодні від 5 до 30м2
черепиці в Подарунок

В залежності від типу матеріалу
та об'єму замовлення

  • Безкоштовний детальний розрахунок вартості даху
  • Відвантаження в день замовлення
  • Доставка у будь-який куточок України від 2 днів

Заощадьте до 10 000 грн завдяки чесному розрахунку

Залиште заявку на безкоштовний
детальний розрахунок вартості
даху та заощадьте до 10 000 грн

Акція
«Чесний розрахунок»
діє завжди!

Заповніть форму,

щоб залишити заявку на безкоштовний розрахунок вартості

Тільки надійна черепиця і металопрофіль,
ніяких підробок

Приклади наших робіт

Подивіться відео, про переваги ниших
покрівельних матеріалів

Ми офіційні дилери виробників
зі світовим ім’ям

Англія

Німеччина, Польща, Бельгія

Німеччина

Іспанія

Південна Корея

Корея

Норвегія

Польща,
Німеччина

Росія

Словаччина

Україна

Фінляндія

Швеція

Німеччина

Нова Зеландія

Сертифікати, які підтверджують якість
покрівельних матеріалів

Сертифікат відповідності «Katepal»

Сертифікат відповідності (профілі сталеві)

Сертифікат відповідності «Shinglas»

Сертифікат відповідності (металочерепиця)

Сертифікат відповідності (бітумні матеріали «Katepal»)

Сертифікат відповідності (Техноніколь)

Сертифікат відповідності (Техноніколь «Shinglas»)

Наш досвід вимірюється в сотнях тисяч
квадратних метрів

років

наша компанія вже існує на ринку. Щорічно ми розвиваємось, зростаємо
та досягаємо нових звершень. За роки нашої праці ми покрили…

дахів

по всій Україні. А це значить, що завдяки нам надійний дах над головою за рік отримало більше 20 000 українців. В середньому за рік для покрівлі ми використовуємо...

м2

черепиці. Що дало нашим монтажникам рівно на м2 більше цінного досвіду. Завдяки чому ми не боїмося взятися за проект будь-якої складності.

Відгуки

Василь Мелещук

Зробили всі необхідні заміри, підібрали декілька варіантів покрівлі, а після монтажу прибрали за собою

Під час будівництва власного будинку я безліч часу відвів для пошуку компанії, яка має досвід у покрівельних роботах. Адже це дуже відповідальна частина при зведенні будинку. Коли звернувся до «Світ покрівлі», одразу відчув професійний підхід до справи.

Спеціалісти уважно вислухали мої побажання, і запропонували декілька різних варіантів черепиці. Приїхали і зробили 2 заміри, привезли зразки черепиці та прорахували мені ціну з різними видами черепиці. І порадили дійсно кращий вибір і за якістю, і за ціною.

Після монтажу даху, як і обіцяли, не залишилось відходів. Бригада прибрала за собою все сміття — вперше бачив такий сервіс! Дуже задоволений, що натрапив на компанію «Світ покрівлі». Раджу тільки їх всім друзям та сусідам!

Іван Прозапас

Підібрали не лише якісну черепицю, а й надали всі необхідні супутні послуги

Ми займалися будівництвом Дому Молитви. Коли дійшла справа до покрівлі, я (як відповідальний за цей проект) почав шукати компанію, в якій нам допоможуть із замірами та підбором покрівельних матеріалів. Мій вибір зупинився на компанії «Світ покрівлі», оскільки вони запропонували широкий асортимент черепиці та запропонували всі супутні послуги.

Вони оперативно прибули на об’єкт, зробили заміри та розрахунок, допомогли у виборі якісної та надійної черепиці. Також швидко організували власну доставку. Все зробили в обумовлені терміни, жодних затримок. Після покрівлі даху в нас уперше майже не лишилося відходів, тож розуміємо, що це чесна компанія. Приємно працювати з відповідальними людьми! Звертаємось віднині лише до «Світ покрівлі»!

Андрій Куліш

Комплексний підхід у покрівлі даху, все швидко, чесно та прозоро

Я мав потребу накрити дах будинку. Звертався до різних фірм, але комплексний та грамотний підхід не зустрів ніде, окрім компанії «Світ покрівлі». Вже з першої консультації мені сподобався підхід цих хлопців. Дізнався про такі нюанси правильного підбору черепиці, які досі мені в жодній компанії не озвучували.

Працювати з ними легко, оскільки все виконується швидко та вчасно, без жодних затримок. Приїхали, зробили потрібні заміри, все порахували, узгодили зі мною і вже наступного дня приступили до монтажу. Жодних проблем! Усе чесно та прозоро, ніяких хитрощів. Мають все необхідне обладнання, тому працюють якісно та швидко.

Молодці! Вся наша родина Вам дуже вдячна!

Чому обирають саме нас

Ціни на 10%
нижче ринкових

Ми офіційні дилери 13 європейських виробників черепиці, а не перекупники. Тому у нас Ви придбаєте черепицю за ціною на 10% нижче ринкової.

Наші спеціалісти
завжди поруч

Завдяки послузі «Мобільний офіс» Ви можете викликати наших спеціалістів прямо на об’єкт. Вони приїдуть з усім необхідним, щоб зробити точні заміри та проконсультувати Вас щодо видів покрівлі.

Відвантаження
в день замовлення

На нашому складі завжди в наявності всі види покрівельних матеріалів. Тому ми відвантажуємо матеріал відразу в день замовлення, тож Вам не доведеться чекати його 3 місяці.

Відсутність ризиків
під час доставки

Здійснюємо доставку у будь-який куточок України від 2 до 7 днів. Якщо під час доставки ми пошкодимо черепицю, то оперативно замінимо її на таку саму і за свій рахунок.

Монтаж
з гарантією

У нас Ви можете замовити монтаж даху. Наші бригади забезпечені всіма необхідними інструментами, щоб швидко та якісно покрити дах. По закінченні дадуть письмову гарантію на роботу.

Гарантія на дах
до 50 років

Усі наші матеріали сертифіковані та мають маркування країни-виробника. Надаємо до 50 років гарантії від виробника на всі види покрівлі.

Наші контакти